Teczkoland - teczki i torby konferencyjne, plecaki reklamowe

Dystrybucja materiałów konferencyjnych

Sortuj wg:
Filtrowanie produktów
Nowość
dystrybucja materiałów konferencyjnych dla uczestników spotkań on-line
Zapraszamy do skorzystania z usługi dostawy door-to-door materiałów konferencyjnych do uczestników szkolenia lub konferencji. Nasz ...
Wyświetlanie od 1 do 1 (z 1 pozycji) Stron:  1 
ORGANIZUJESZ KONFERENCJĘ LUB SZKOLENIE ON-LINE?
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ DYSTRYBUCJI MATERIAŁÓW DO UCZESTNIKÓW!

Oferta wysłania materiałów drukowanych do uczestników konferencji może być jednym z atutów w pozyskaniu SPONSORA wydarzenia. 


Dotychczas kwestia dystrybucji materiałów konferencyjnych w postaci katalogów, folderów, ulotek, itp. nie była problemem - odbywało się to w trakcie trwania konferencji. Każdy uczestnik, po zarejestrowaniu w recepcji, otrzymywał pakiet konferencyjny, w którego składzie były materiały konferencyjne oraz materiały informacyjne od ewentualnych sponsorów konferencji. Często, sponsorzy mieli własne stoiska, na których dodatkowo dystrybuowali swoje materiały informacyjne i marketingowe. Niestety, wraz z przejściem konferencji w tryb on-line, znacznemu ograniczeniu uległa możliwość dystrybucji materiałów drukowanych wśród uczestników konferencji lub szkoleń.

W związku z tym, chcielibyśmy zaproponować ofertę dostawy materiałów konferencyjnych i szkoleniowych do uczestników konferencji.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dystrybucja materiałów konferencyjnych
Szukaj

Wpisz szukany produkt


Wyszukiwanie zaawansowane
Szybki kontakt


tel. 22 612 31 48
tel. 606 397 905

  Statystyki
  Produktów: 796
  Kategorii: 23
  Odwiedzin: 368024
  stat4u
  Akceptuję
  Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.